Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Sklep w blogu wystartował!

Aneta Kułakowska02 czerwca 2020Komentarze (0)

Sklep w blogu wystartował

Sklep w blogu wystartował!

Dzisiaj wystartował sklep w blogu. Przyznam Wam szczerze, że bardzo długo ociągałam się z decyzją w sprawie sklepu. Sporo z Was zachęcało mnie do tego wysyłając listę wzorów i tematyki ebooków, które widziałoby w sprzedaży.

Uległam. Przyznaję, że to bardzo dobry pomysł, nawet jeśli będzie niewielu kupujących. Zwyczajnie po ludzku zdaję sobie sprawę, że część z Was nie może sobie pozwolić na indywidualną obsługę prawną i chętnie skorzystałoby z możliwości zakupu wzoru do samodzielnego wypełnienia. Liczę więc, że przynajmniej kilka osób będzie zadowolonych.

Na razie w sprzedaży pojawił się jedynie wzór protokołu zwyczajnego zgromadzenia wspólników bez formalnego zwołania. Aktualnie w promocyjnej cenie 47 zł. Mogę Wam jednak obiecać, że już wkrótce sklep się zapełni. Pracuję nad tym. Na początku postaram się przygotować te wzory, o które prosicie najczęściej.

Będę wdzięczna wszystkim za wszelkie uwagi, również te dotyczące funkcjonowania sklepu. Liczę też, że napiszecie w komentarzu jakich wzorów potrzebujecie. Poza wzorami różnych dokumentów niezbędnych w działalności spółki z o.o., pojawią się również ebooki tematyczne. Wszystko zależy od tego jak sklep zostanie przez Was przyjęty.

***********

Jeśli przegapiliście ostatnie wpisy blogowe to koniecznie przeczytajcie:

Zdalne zgromadzenie wspólników w spółce z o.o.

Wzór pełnomocnictwa na zgromadzenie wspólników

Dzień dywidendy w spółce z o.o.

Posiedzenia zarządu po zmianie przepisów

Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego za 2019 

Zapraszam również na bloga: Zarząd w spółce akcyjnej

Aktualne formularze KRS znajdziecie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 507 384 980e-mail: aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: