Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Sklep w blogu wystartował!

Aneta Kułakowska02 czerwca 2020Komentarze (0)

Sklep w blogu wystartował

Sklep w blogu wystartował!

Dzisiaj wystartował sklep w blogu. Przyznam Wam szczerze, że bardzo długo ociągałam się z decyzją w sprawie sklepu. Sporo z Was zachęcało mnie do tego wysyłając listę wzorów i tematyki ebooków, które widziałoby w sprzedaży.

Uległam. Przyznaję, że to bardzo dobry pomysł, nawet jeśli będzie niewielu kupujących. Zwyczajnie po ludzku zdaję sobie sprawę, że część z Was nie może sobie pozwolić na indywidualną obsługę prawną i chętnie skorzystałoby z możliwości zakupu wzoru do samodzielnego wypełnienia. Liczę więc, że przynajmniej kilka osób będzie zadowolonych.

Na razie w sprzedaży pojawił się jedynie wzór protokołu zwyczajnego zgromadzenia wspólników bez formalnego zwołania. Aktualnie w promocyjnej cenie 47 zł. Mogę Wam jednak obiecać, że już wkrótce sklep się zapełni. Pracuję nad tym. Na początku postaram się przygotować te wzory, o które prosicie najczęściej.

Będę wdzięczna wszystkim za wszelkie uwagi, również te dotyczące funkcjonowania sklepu. Liczę też, że napiszecie w komentarzu jakich wzorów potrzebujecie. Poza wzorami różnych dokumentów niezbędnych w działalności spółki z o.o., pojawią się również ebooki tematyczne. Wszystko zależy od tego jak sklep zostanie przez Was przyjęty.

**********************************************

#autopromocja #markawłasna

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. Obowiązki spółki z o.o. po zakończeniu roku obrotowego.

Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Zapraszam Was do zapoznania się z ostatnimi wpisami:

Zdalne zgromadzenie wspólników w spółce z o.o.

Wzór pełnomocnictwa na zgromadzenie wspólników

Dzień dywidendy w spółce z o.o.

Posiedzenia zarządu po zmianie przepisów

 Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: