Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O blogu

Czytelniku, witaj na moim blogu!

Cieszę się, że trafiłeś w to miejsce i liczę, że swoimi wpisami zachęcę Cię do częstych odwiedzin. Pomysł na stworzenie bloga o takiej tematyce zrodził się z moich zainteresowań,  popartych wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas świadczenia pomocy prawnej spółkom kapitałowym w okresie ostatnich kilkunastu lat. Moim celem jest dzielenie się praktyczną wiedzą, abyś Ty – mój Czytelniku – sprawnie przygotował się do pełnienia funkcji w zarządzie spółki oraz funkcjonowania w otoczeniu zmieniających się przepisów prawnych.

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w praktyce rodzi po stronie zarządu niejednokrotnie wiele problemów i wątpliwości. Na blogu zamierzam pisać o tym jak uniknąć błędów i zbędnego ryzyka, jak prawidłowo wypełniać obowiązki oraz korzystać z przyznanych członkom zarządów praw.

Jeśli więc jesteś członkiem zarządu lub zastanawiasz się czy objąć zaproponowaną Ci funkcję w tym organie, to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie. Z mojego bloga dowiesz się jak prowadzić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w zgodzie z prawem i nie narażać się na odpowiedzialność. Blog ten ma za zadanie edukować i być się wsparciem merytorycznym głównie dla członków  zarządów spółek.

Zapraszam Cię Czytelniku do lektury bloga oraz komentowania. Będę wdzięczna za zgłaszanie interesującej Cię tematyki.

*****