Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

O blogu

Witaj na moim blogu!

Cieszę się, że trafiłeś w to miejsce i liczę, że swoimi wpisami zachęcę Cię do częstych odwiedzin. Pomysł na stworzenie bloga o takiej tematyce zrodził się z moich zainteresowań,  popartych wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas świadczenia pomocy prawnej spółkom z o.o. w okresie ostatnich kilkunastu lat. Moim celem jest dzielenie się praktyczną wiedzą z działalności spółki z o.o. w otoczeniu zmieniających się przepisów prawnych.

Prowadzenie spółki z o.o. w praktyce rodzi po stronie zarządu, a także wspólników, prokurentów czy księgowych niejednokrotnie wiele problemów i wątpliwości. Na blogu zamierzam pisać o tym jak uniknąć błędów i zbędnego ryzyka, jak prawidłowo wypełniać obowiązki oraz korzystać z przyznanych członkom zarządów praw.

Jeśli więc jesteś członkiem zarządu, wspólnikiem, prokurentem, członkiem rady nadzorczej, asystentką biura zarządu czy księgową to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie.

Z mojego bloga dowiesz się jak prowadzić spółkę z o.o. w zgodzie z prawem i nie narażać się na odpowiedzialność. Blog ten ma za zadanie edukować i być się wsparciem merytorycznym na każdym etapie działalności spółki  z o.o. od momentu jej założenia aż do zakończenia jej działalności.

Zapraszam Cię do lektury bloga, subskrypcji oraz komentowania. Będę wdzięczna za zgłaszanie interesującej Cię tematyki.

*****