Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O blogu

Czytelniku, witaj na moim blogu!

Cieszę się, że trafiłeś w to miejsce i liczę, że swoimi wpisami zachęcę Cię do częstych odwiedzin. Pomysł na stworzenie bloga o takiej tematyce zrodził się z moich zainteresowań,  popartych wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas świadczenia pomocy prawnej spółkom kapitałowym w okresie ostatnich kilkunastu lat. Moim celem jest dzielenie się praktyczną wiedzą, abyś Ty – mój Czytelniku – sprawnie przygotował się do pełnienia funkcji w zarządzie spółki oraz funkcjonowania w otoczeniu zmieniających się przepisów prawnych.

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w praktyce rodzi po stronie zarządu niejednokrotnie wiele problemów i wątpliwości. Na blogu zamierzam pisać o tym jak uniknąć błędów i zbędnego ryzyka, jak prawidłowo wypełniać obowiązki oraz korzystać z przyznanych członkom zarządów praw.

Jeśli więc jesteś członkiem zarządu lub zastanawiasz się czy objąć zaproponowaną Ci funkcję w tym organie, to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie. Z mojego bloga dowiesz się jak prowadzić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w zgodzie z prawem i nie narażać się na odpowiedzialność. Blog ten ma za zadanie edukować i być się wsparciem merytorycznym głównie dla członków  zarządów spółek.

Zapraszam Cię Czytelniku do lektury bloga oraz komentowania. Będę wdzięczna za zgłaszanie interesującej Cię tematyki.

Zapraszam również na mojego drugiego bloga Rodo w spółce z o.o.

*****