Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

O mnie

Nazywam się Aneta Kułakowska. Jestem radcą prawnym wpisanym na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, przedsiębiorcą i od stycznia 2018 roku blogerem ☺

Od kiedy pamiętam zawsze stawałam po stronie słabszych, potrzebujących oraz wymagających wsparcia. Od dziecka miałam poczucie sprawiedliwości, misję obrony słabszych, co wcielałam w życie przyjmując rolę podwórkowego ninja.

W liceum już wiedziałam, że wybiorę studia prawnicze, nie miałam jednak wówczas pojęcia jaką dokładnie dziedziną chciałabym się zająć. Całe studia skupiałam się na prawie karnym i marzyłam o pracy prokuratora. Moja fascynacja uległa zmianie wraz z pierwszą pracą po studiach. Swoją karierę prawniczą rozpoczęłam od pracy w spółce akcyjnej branży budowlanej. Tak też narodziło się moje niesłabnące zainteresowanie nie tylko spółką akcyjną, ale spółkami w ogólności oraz prawem handlowym i gospodarczym.

Od kilkunastu lat moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych. W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie prawne oraz biznesowe, każdego dnia zajmuję się obsługą prawną i pomagam w zakładaniu, organizacji i prowadzaniu spółek. Wspieram zarządy spółek w bieżącej działalności, pomagam w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz reprezentuję spółki przed sądami.

Wbrew powszechnej opinii, iż prawnicy tylko prawem żyją, wolny czas spędzam aktywnie ćwicząc czy spacerując, ostatnio w towarzystwie mojego małego synka. W wolnych chwilach namiętnie czytam książki. Dbam o zachowanie równowagi w życiu, tak aby czerpać jak najwięcej przyjemności z pracy zawodowej.

*****