Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Wzór pisma do KRS w przypadku zwrotu wniosku – do pobrania w pdf

Aneta Kułakowska24 lipca 2019Komentarze (0)

Na blogu możecie znaleźć sporo postów dotyczących KRS. W ostatnim czasie pojawiły się 2 wpisy dotyczące zwrotu wniosku: Zwrot wniosku KRS i Zwrot wniosku złożonego w S24. W każdym w nich proponowałam Wam, aby podczas ponownego składania dokumentacji po zwrocie dołączyć do KRS pismo przewodnie. Oczywiście dostałam od Was mnóstwo pytań i próśb o wzór takiego pisma. Dlatego też wczoraj pojawił się na blogu (po lewej stronie) bardzo prosty i podstawowy wzór pisma do KRS w przypadku zwrotu wniosku. Możecie go pobrać bezpłatnie i dowolnie zmieniać w zależności od błędów jakie spowodowały zwrot wniosku.

Liczę, że zamieszczony wzór będzie dla Was pomocny. Powodzenia!

 

Wzór pisma do KRS w przypadku zwrotu wniosku

*****

Prowadzę również bloga dla spółki akcyjnej Zarząd w spółce akcyjnej

Zapraszam Was do zapoznania się z ostatnimi wpisami:

Zwrot wniosku złożonego w S24

Czy zmiana funkcji w zarządzie wymaga zgody i wpisu z KRS?

Ponowny wybór do zarządu spółki a wpis w KRS

Aktualne formularze KRS znajdziecie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 507 384 980e-mail: aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: