Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. II wydanie w sprzedaży

Aneta Kułakowska08 maja 2022Komentarze (0)

Niektórzy z Was upominali się o II wydanie ebooka. Mogę zatem poinformować, że z kilkutygodniowym opóźnienie, ale już jest w sprzedaży Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. II wydanie. Do dnia 22 maja 2022 r. (niedziela) jest on do nabycia w promocyjnej cenie 69 zł. Potem będzie w sprzedaży w cenie 89 zł.

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. II wydanie

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. II wydanie w sprzedaży

Ebook ten to II wydanie eboka, który miał swoją premierę w w kwietniu 2021 r. Pisany był z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę ze spółką z o.o. Może być również pomocny osobom od lat prowadzące spółki z o.o., które potrzebują wiedzy z zakresu sporządzenia i złożenie sprawozdania finansowego i obowiązków z tym związanych.

Dzięki ebookowi dowiecie się jakie dokumenty za zakończony rok obrotowy musicie sporządzić i w jakim terminie. Jak zwołać i odbyć zwyczajne zgromadzenie wspólników. A także co dalej zrobić z dokumentami rocznymi, jeśli macie je gotowe. Zatem gdzie je złożyć, w jakiej formie i w jakim terminie. Wszystko napisane prostym i zrozumiałym językiem, jakiego używam na blogu.

Jeśli kupiliście I wydanie ebooka, to nie musicie płacić za jego II wydanie. Wystarczy napisać maila na adres: aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl wraz numerem zamówienia, ewentualnie  adres mailowy lub imię i nazwisko jakie wskazaliście kupując I wydanie ebooka, a prześlę II wydanie ebooka bezpłatnie.

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze na temat ebooka pod wpisem. Postaram się wszystkie uwagi uwzględnić w następnym wydaniu. Poniżej możecie pobrać spis treści w pdf.

EBOOK – format pdf, 105 stron

Spis treści ebooka

**********************************************

#autopromocja #markawłasna

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Zwołanie zwyczajnego zgromadzenia wspólników. Wzory dokumentów z omówieniem.

Zwołanie zwyczajnego zgromadzenia wspólników. Wzory dokumentów z omówieniem

Zapraszam Was do zapoznania się z ostatnimi wpisami:

Jakie mogą być konsekwencje niezłożenia sprawozdania finansowego do KRS?

Zmiana terminu na sporządzenie sprawozdania finansowego za 2021 rok

Jak prawidłowo wyliczyć wartość dwukrotnie przewyższającą wysokość kapitału zakładowego?

Jaki ma być porządek obrad zgromadzenia wspólników po rezygnacji członka zarządu?

Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: