Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Aneta Kułakowska14 maja 2022Komentarze (0)

Wielu z Was czekało na II wydanie ebooka Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. Jeśli więc jeszcze tego nie zauważyliście to ebook jest od kilku dni w sprzedaży. Do dnia 22 maja 2022 r. (niedziela) jest on do nabycia w promocyjnej cenie 69 zł. Potem będzie w sprzedaży w cenie 89 zł.

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. II wydanie

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. 

Ebook pisany był z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę ze spółką z o.o. Może być również pomocny osobom od lat prowadzącym spółki z o.o., które potrzebują wiedzy z zakresu sporządzenia i złożenia sprawozdania finansowego do KRS.

Dzięki ebookowi Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. dowiesz się jakie dokumenty za zakończony rok obrotowy musisz sporządzić i w jakim terminie. Znajdziesz w nim informacje o tym jak zwołać i odbyć zwyczajne zgromadzenie wspólników. Następnie jakie uchwały podjąć na zwyczajnym zgromadzeniu wspolników oraz jak podzielić zysk lub pokryć stratę. W jakiej formie sporządzić dokumenty za zakończony rok obrotowy. A także co dalej zrobić z dokumentami rocznymi, jeśli masz już je gotowe. Zatem jak sporządzić, w jakim terminie, w jakiej formie, a także gdzie je złożyć, w jakiej formie i w jakim terminie.  Wszystko napisane prostym i zrozumiałym językiem, jakiego używam na blogu.

Jeśli kupiliście I wydanie ebooka, to napiszcie maila na adres: aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl wraz numerem zamówienia, ewentualnie adres mailowy lub imię i nazwisko jakie wskazaliście kupując I wydanie ebooka, a prześlę II wydanie ebooka bezpłatnie.

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze na temat ebooka pod wpisem. Postaram się wszystkie uwagi uwzględnić w następnym wydaniu. Poniżej możecie pobrać spis treści w pdf, aby zapoznać się z jego zawartością.

EBOOK – format pdf, 105 stron

Spis treści ebooka

**********************************************

#autopromocja #produktwłasny

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Wzór uchwały o powołaniu pełnomocnika do zawarcia umowy z członkiem zarządu

Wzór uchwały o powołaniu pełnomocnika do zawarcia umowy z członkiem zarządu

Zapraszam Was do zapoznania się z ostatnimi wpisami:

Kiedy wspólnik może otrzymać zaliczkę na poczet dywidendy?

Jakie mogą być konsekwencje niezłożenia sprawozdania finansowego do KRS?

Zmiana terminu na sporządzenie sprawozdania finansowego za 2021 rok

Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: