Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Aneta Kułakowska30 kwietnia 2021Komentarze (1)

Od dnia 19 kwietnia w sklepie na blogu jest dostępny Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. Obowiązki spółki z o.o. po zakończeniu roku obrotowego. Do dnia 30 kwietnia 2021 r. (piątek) jest on do nabycia w promocyjnej cenie 59 zł. Zatem dzisiaj jeszcze kupicie ebooka w niższej cenie.

Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Ebook był pisany z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę ze spółką z o.o. Może być również pomocny osobom od lat prowadzące spółki z o.o., które potrzebują wiedzy z zakresu sporządzenia i złożenie sprawozdania finansowego i obowiązków z tym związanych.

Dzięki ebookowi dowiecie się jakie dokumenty za zakończony rok obrotowy musicie sporządzić i w jakim terminie. Jak zwołać i odbyć zwyczajne zgromadzenie wspólników. A także co dalej zrobić z dokumentami rocznymi, jeśli macie je gotowe. Zatem gdzie je złożyć, w jakiej formie i w jakim terminie. Wszystko napisane prostym i zrozumiałym językiem, jakiego używam na blogu.

Jeśli kupicie ebook, a w 2021 roku pojawi się jego aktualizacja (a zapewne tak będzie) to możecie liczyć na otrzymanie bezpłatnie II wydania ebooka.

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze na temat ebooka pod wpisem. Postaram się wszystkie uwagi uwzględnić w następnym wydaniu. Poniżej możecie pobrać spis treści w pdf.

Spis treści ebooka 

**********************************************

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Zwołanie zwyczajnego zgromadzenia wspólników. Wzory dokumentów z omówieniem.

Zwołanie zwyczajnego zgromadzenia wspólników. Wzory dokumentów z omówieniem

Zapraszam Was do zapoznania się z ostatnimi wpisami:

Obowiązki rady nadzorczej po zakończeniu roku obrotowego

Kto może zwołać zwyczajne zgromadzenie wspólników?

Gdzie znajdę wniosek KRS-ZEL3?

Czy spółka z o.o. musi sporządzać sprawozdanie finansowe?

Jaką część zysku można przeznaczyć na wypłatę dywidendy?

Aktualne formularze KRS znajdziecie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

  Agniesza 30 kwietnia, 2021 o 07:26

  Ja już mam ten ebook i bardzo się ciesze z zakupu. Bardzo jasno i przystępnie wytłumaczony cały proces przygotowania i wysłania sprawozdania. Już przestałam się bać, ze robię coś źle. Polecam 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: