Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Zawiadomienie o wyznaczeniu inspektora ochrony danych

Aneta Kułakowska17 czerwca 2018Komentarze (0)

Pytacie o zawiadomienie o wyznaczeniu inspektora ochrony danych i o inspektora. O tym w jaki sposób wyznaczyć inspektora ochrony danych w spółce z o.o. na pewno napiszę. Opracowanie wpisów, o które prosicie wymaga czasu, ale postaram się Wasze życzenia spełniać w miarę możliwości. Tematyka IOD w spółce z o.o. przewija się coraz częściej w Waszych pytaniach. Cieszę się bardzo, bo to oznacza, że jednak staracie się wdrożyć RODO w swoich spółkach z o.o.

Zawiadomienie o wyznaczeniu inspektora ochrony danych

Zawiadomienie o wyznaczeniu inspektora ochrony danych

Pytacie o termin zawiadomienia o wyznaczeniu IOD w spółce z o.o. i formę zawiadomienia o wyznaczeniu IOD. Ponadto o formę zawiadomienia oraz sposób zawiadomienia o zmianach i odwołaniu IOD, dlatego chciałabym Was przekierować na stronę Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Tam znajdziecie chociażby podręcznik inspektora ochrony danych, jak i wytyczne jego dotyczące. Informacji w temacie RODO pojawia się tam coraz więcej i spodziewam się, że będzie to dla większości podstawowe źródło informacji w tym zakresie.

Wszystkim Czytelnikom dziękuję za czytanie bloga oraz za pytania, które są dla mnie inspiracją do tworzenia kolejnych postów.

*****************************************

#autopromocja #markawłasna

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Checklistę sprzedaż udziałów spółki z o.o. w S24 wraz ze wzorami dokumentów.

Checklista sprzedaż udziałów spółki z o.o. w S24 wraz ze wzorami dokumentów

Inne wpisy, które mogą Was zainteresować:

Adres członka zarządu spółki z o.o. w KRS po zmianie przepisów

Zgłoszenie zmiany adresu członka zarządu

Sprawozdanie finansowe za 2017

Zbliżające się terminy, o których musisz pamiętać

Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: