Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Witam na moim blogu zarząd w spółce z o.o.!

Aneta Kułakowska15 stycznia 2018Komentarze (0)

Witam na moim blogu zarząd w spółce z o.o.!

Witam na moim blogu zarząd w spółce z o.o.!

Badania pokazują, że jeśli chcę zrobić dobre wrażenie i zainteresować swoim blogiem zarząd w spółce z o.o., mam jedynie 11 sekund.

Wiecie jak wyglądam, więc pierwsze wrażenie jakie mogłam wywrzeć mamy już za sobą.

Niestety, a może stety w zrobieniu pierwszego wrażenia wygląd odgrywa kluczową rolę. Zatem na tym etapie nie ma już znaczenia czy zaimponuję Wam swoją wiedzą, błyskotliwością czy doświadczeniem w obsłudze prawnej spółek z o.o.  Dlatego też, może wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, pierwszy wpis nie będzie ani trochę merytoryczny. Chcę Was przede wszystkim tym wpisem powitać i zachęcić do częstych odwiedzin bloga. Zapewniam, że dzięki jego lekturze zrozumiecie niezrozumiałe, a zagadnienia do tej pory skomplikowane i naszpikowane językiem prawniczym przedstawię w jasny i czytelny sposób. Zwyczajnie to ma być blog pisany w zrozumiały i prosty sposób bez zbędnego prawniczenia 🙂

Mam mnóstwo pomysłów na kolejne wpisy, w tym wiele historii i przypadków zaczerpniętych z codziennego funkcjonowania spółek i problemów z jakimi borykają się na co dzień ich zarządy. Liczę, że lektura bloga pomoże Wam chociaż w części sprostać wymaganiom i wyzwaniom stawianym przed zarządami spółek z o.o.

Liczę również na Wasze komentarze oraz informacje o interesujących Was zagadnieniach, o których chcielibyście przeczytać na moim blogu. Zapraszam do śledzenia wpisów i subskrypcji. Aktualnie możecie się również zapisać na newsletter PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

********************************************

#autopromocja #markawłasna

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Powołanie i odwołanie prokurenta w spółce z o.o. Wzory dokumentów z omówieniem.

Powołanie i odwołanie prokurenta w spółce z o.o. Wzory dokumentów z omówieniem.

Zapraszam Was do zapoznania się z innymi wpisami:

Reprezentacja spółki z o.o.

Wzór podpisu członka zarządu

Jak odwołać Prezesa Zarządu spółki z o.o.?

Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Następny wpis: