Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Ebook Zatwierdzenie roku obrotowego w spółce z o.o. w sprzedaży

Aneta Kułakowska07 czerwca 2024Komentarze (0)

Dzisiaj tym krótkim wpisem chciałabym Was poinformować o ebooku, który trafił dzisiaj do sprzedaży.

Dzisiaj ruszyła sprzedaż ebooka Zatwierdzenie roku obrotowego w spółce z o.o. Od sporządzenia sprawozdania finansowego do złożenia dokumentów rocznych do KRS. Praktyczny przewodnik dla spółek z o.o.

Ebook Zatwierdzenie roku obrotowego w spółce z o.o. w sprzedażyEbook Zatwierdzenie roku obrotowego w spółce z o.o. w sprzedaży

Ebook zastępuje znanego Wam już ebooka Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. Obowiązki spółki z o.o. po zakończeniu roku obrotowego, który znika dzisiaj ze sklepu.

Dzięki ebookowi dowiecie się jakie dokumenty za zakończony rok obrotowy musisz sporządzić i w jakim terminie. Co dalej z tymi dokumentami musicie zrobić, jeśli macie już je gotowe. Znajdziecie informacje o tym jak zwołać i odbyć zwyczajne zgromadzenie wspólników, a także gdzie, w jaki sposób, w jakiej formie i w jakim terminie złożyć sprawozdanie finansowe i pozostałe dokumenty roczne.

Oczywiście wszystko napisane prostym i zrozumiałym językiem, takim jakiego używam na blogu. Dodatkowo poza samą treścią zamieszczoną w ebooku w pakiecie znajdziecie 18 załączników ze wzorami dokumentów niezbędnych do zatwierdzenia roku obrotowego w spółce z o.o. tego wcześniej nie było.

W pakiecie znajdziecie zatem ebooka w formacie pdf, który ma 122 strony oraz 18 załączników ze wzorami dokumentów.

Zdaję sobie sprawę, że ebooka zapowiadałam na koniec marca tego roku, dlatego też postanowiłam bez dodatkowych kodów czy konieczności zapisu na newsletter wprowadzić ebooka do sprzedaży w promocyjnej cenie.

Ebook do dnia 30 czerwca 2024 r. (włącznie) będzie do nabycia w cenie promocyjnej 277 zł. Od dnia 1 lipca 2024 r. będzie w stałej sprzedaży w cenie 399 zł.

Jeszcze w czerwcu w sprzedaży pojawi się możliwość zakupu ebooka bez załączników, jak i możliwość zakupu samych załączników bez ebooka.

Zerknijcie na stronę sklepu i koniecznie sprawdźcie spis treści i listę załączników.

*******************************************

#autopromocja #markawłasna

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Protokół zwyczajnego zgromadzenia wspólników bez formalnego zwołania z dodatkowymi dokumentami

Protokół zwyczajnego zgromadzenia wspólników bez formalnego zwołania z dodatkowymi dokumentami

Kilka ostatnich wpisów blogowych:

Czy spółka dwuosobowa to dwóch wspólników? 

Czy musimy udostępniać dokumenty roczne wspólnikom?

Sprawozdania rady nadzorczej

Czy były członek zarządu musi zachować tajemnicę spółki?

Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: