Aneta Kułakowska

radca prawny

Moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność również w innych formach prawnych.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Aneta Kułakowska15 kwietnia 2023Komentarze (0)

Wiem, że niektórzy z Was czekali na ebooka od stycznia. Niestety różne projekty zawodowe, przeziębienia i nadmiar pracy utrudniały aktualizację ebooka. Przepraszam za znaczne opóźnienie. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Dzisiaj jednak mogę oficjalnie poinformować, że w sprzedaży pojawił się Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. III wydanie.

Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

Ebook Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. III wydanie

To już III wydanie eboka, który miał swoją premierę w kwietniu 2021 r. Pisany był z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę ze spółką z o.o. Może być również pomocny osobom od lat prowadzące spółki z o.o., które potrzebują wiedzy z zakresu sporządzenia i złożenie sprawozdania finansowego i obowiązków z tym związanych.

Dzięki ebookowi dowiecie się jakie dokumenty za zakończony rok obrotowy musicie sporządzić i w jakim terminie. Jak zwołać i odbyć zwyczajne zgromadzenie wspólników. A także co dalej zrobić z dokumentami rocznymi, jeśli macie je gotowe. Zatem gdzie je złożyć, w jakiej formie i w jakim terminie. Wszystko napisane prostym i zrozumiałym językiem, jakiego używam na blogu.

Jeśli kupiliście I lub II wydanie ebooka, a chcielibyście otrzymać III wydanie bezpłatnie to wyślijcie na maila: aneta.kulakowska@ak-kancelaria.pl numer zamówienia, ewentualnie  adres mailowy lub imię i nazwisko jakie wskazałeś kupując I lub II wydanie ebooka, a prześlę III wydanie ebooka.

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze na temat ebooka pod wpisem. Postaram się wszystkie uwagi uwzględnić w następnym wydaniu. Poniżej możecie pobrać spis treści w pdf.

EBOOK – format pdf, 108 stron

Spis treści ebooka

********************************************

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również ebooka Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o. Obowiązki spółki z o.o. po zakończeniu roku obrotowego. 

Sporządzenie i złożenie sprawozdania finansowego spółki z o.o.

#autopromocja #produktwłasny

Zapraszam Was do zapoznania się z ostatnimi wpisami:

Jak nałożyć dopłaty w spółce z o.o.?

Jaki jest termin na sporządzenie sprawozdania finansowego za 2022?

Czy spółka z o.o. ulega rozwiązaniu na skutek śmierci wspólnika?

Zapraszam również na bloga Likwidacja spółki z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: